• Newbie
H. w. 10G 1310nm 10KM SM SFP+ PT7420-82-1 d otišli-h. w.+

H. w. 10G 1310nm 10KM SM SFP+ PT7420-82-1 d otišli-h. w.+

KM 39.38
Dostupno za naručivanje

Dostupnost


Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju. Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

Specifikacija

:
SMTE
:
PT7420-82-1 D OTIŠLI-H. W.+
Stanju:
Novo i Originalni

Uz robu koja se daje prilikom kupovine

Novi Proizvod 5pcs/mnogo 1x2 optičke razdjelnik 10%:90% ubacili tip SC BRODU veza ubacili kutija
  • Newbie

Novi Proizvod 5pcs/mnogo 1x2 optičke razdjelnik 10%:90% ubacili tip SC BRODU veza ubacili kutija

KM 113.25

1310 / 1490 / 1550nm Jedan Prozor 1 X2 FBT Spojeni Razdjelnik Optičke CouplerOpisSpojeni optički razdjelnik je dva ili više optičkog vlakna vezani zajedno, i onda se istopitiproteže u tapering mašinu, realnom vremenu praćenje podijeliti odnos promeniti, kada puca odnos zahtjeve ,završio istopljen istezanja, jedan kraj zadržavanje optičkog vlakna (rez do kraja) kao doprinos kraju i na drugom kraju je koristi kao više kanala izlaz...

KEXINT Optičke PLC Razdjelnik 1*4mini modul Vlakna razdjelnik opremu LC/BRODU/Jedan model 0.9mm1*4 1,5 M/ 5Pieces
  • Newbie

KEXINT Optičke PLC Razdjelnik 1*4mini modul Vlakna razdjelnik opremu LC/BRODU/Jedan model 0.9mm1*4 1,5 M/ 5Pieces

KM 54.00 56.85

PLC uređaji razvijen na osnovu jedinstvena silicijuma čašu waveguide proces sa visokom preciznost FA i pigtail usklađeni u mini paket.To daje jeftino svjetlo distribuciju rješenje sa malim oblik faktor i visoko pouzdanost.PLC uređaje imati visoke rezultate u smislu nizak ubodna gubitak, nisko PDL, visoko vratiti gubitak i odličan...

Prenosiv LCD Bežična Mreža Tester M&LAN Telefon Kabel Tester & M Sa LCD Prikaži RJ45 Slobodna Isporuka
  • Newbie

Prenosiv LCD Bežična Mreža Tester M&LAN Telefon Kabel Tester & M Sa LCD Prikaži RJ45 Slobodna Isporuka

KM 34.53

Prenosiv LCD Bežična Mreža Tester M&LAN Telefon Kabel Tester & M Sa LCD Prikaži RJ45 Slobodna IsporukaFunkciju & Karakteristike1.Jedna osoba dovoljno za završetak kablovsku kontinuitet provjeriti.2.Proveri žice greška u 5 E,6 E, coaxial kablovsku i telefonske linije3.Kao otvorena krug, kratki spoj, skakač žicu, obrnuti vezu ili unakrsno razgovarati smetnje.4.Locirati žice ili veza greška.5.Mjera kablovsku dužinu i odrediti udaljenosti od otvori krug i kratki spoj.6.Dinamično kalibraciju kablovsku dužinu i prave dužine mjerenje jednako tačni, kao i tačni, kao i 97%7.Jednostavno koristiti...

Grandway FHP2A04 Optički Moć Metar -70~+10dBm
  • Newbie

Grandway FHP2A04 Optički Moć Metar -70~+10dBm

KM 113.98

Grandway FHP2 A04 Optički Moć Metar 70~+10d Bm Opis : FHP2 Niz Optički Moć Metar je napredni verzija OPM serije To je više funkcionalan i inteligentan Pod situaciju laboratorija, LANs, WANs i CATV kao daljinu optičku mrežu, Optičke Moć Metara, zajedno sa Grandway je Stabilno Optički Laser Izvora, može biti upotrebljeno identificirati optičke, mjera optički je slabo, potvrditi kontinuitet je procijeniti vlakna veza prijenos kvalitet...

FTTX Optičke Komshine FX35 Fuziju Spojnicu Zavarivač Mašina Jezgro Poravnanja Multi Parove sa Vlakna Cleaver.
  • Newbie

FTTX Optičke Komshine FX35 Fuziju Spojnicu Zavarivač Mašina Jezgro Poravnanja Multi Parove sa Vlakna Cleaver.

KM 2490.00

KOMSHINE FX35 FTTH Fuziju Spojnicu Kit m / KIDE52 Cleaver jednak Fujikura Uplitanju Mašinu* High Preciznost i Nizak Uplitanju Gubitak 0.01 d B ** Mogu Spojiti 250um, 900um, Skok Kablovsku i Baci KablOsobine : naprednim jezgru da jezgro vlakna profil poravnanja sistem(PAS) X / Y sjekire su prikazane u međuvremenu, Zuma da 304 puta 8...

OPLINK TRPE48KL2CZAB60 125M-2.67 G-1571-80KM-SM-ESFP
  • Newbie

OPLINK TRPE48KL2CZAB60 125M-2.67 G-1571-80KM-SM-ESFP

KM 67.50

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310/1550nm 50/50 Mini FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa FC/UPC Konektor
  • Newbie

1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310/1550nm 50/50 Mini FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa FC/UPC Konektor

KM 35.98

1x2 Singlemode Dvojno Prozor 1310 / 1550nm 50 / 50 Mini FBT Coupler je 1*2 FBT Razdjelnik sa FC / UPC KonektorOsobine : Početni gubitak ubodnaNizak izazvalo nepotrebne podjele zavisi od gubitka (PDL)Dobro directivityVisoka temperatura stabilnostiPrijavu : FTTH mrežeLokalne PetljaPasivno optičku mrežu (PON)Optičke CATVOptički sistem komunikacijeOptičke opreme za testiranje.Optičke senzoriLokalnih mreže (LAN)Specifikacija : Parametar Premije Standardni Operativni talasnu dužinu(nm) 1310 i 1550 Operativni Signalu(nm) mozda, hvaia! javit 40 Wideband, mozda, hvaia! javit 20 Standardband Tipična Viška Gubitak(d B) 0.1 je 0,15 Podijeliti Odnos(%) 150 Ubodna Gubitak Max(d B) 40 / 60 4.7 / 2.7 5.0 / 2.9 30 / 70 6.0 / 1.9 6.4 / 2.1 20 / 80 7.9 / 1.2 8.4 / 1.4 10 / 90 11.3 / 0.5 12.7 / 0.8 5 / 95 15.2 / 0.4 18.5 / 0.5 1 / 99 22.5 / 0.3 23.0 / 0.4 izazvalo nepotrebne podjele Sentivity(d B) 0.1 je 0,15 Uniformu(d B) 0.7 1 Directivity(d B) 55 Vlakna Dužinu(m) 1m ili Mušterija Određen Luku Podešavanja 1*2 Operativni Temperatura 20 da +85 Skladište Temperatura 40 da +85PLAĆANJE1...

Slobodna isporuka u skladu sa IBM 1000BASE-SX,1.25 G SFP primopredajnik,850nm 550 miliona, optičke modul,LC veza,MMF,DDM,zelenilu i treba mu još-SX-MM
  • Newbie

Slobodna isporuka u skladu sa IBM 1000BASE-SX,1.25 G SFP primopredajnik,850nm 550 miliona, optičke modul,LC veza,MMF,DDM,zelenilu i treba mu još-SX-MM

KM 24.00 25.04

1.25 Gb / s 850nm 550 MILIONA Multi Mode SFP Primopredajnik sa Dupleks LC Veza I DDM Funkcije,u skladu sa IBMjoš 5% popusta za 10+pcProizvod KarakteristikePodacistopa 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operacija850nm VCSEL laser i PIN sliku detektor za 550 miliona prijenosHotpluggable SFP otisak dupleks LC veza InterfejsKlasi 1 FDA i IEC608251 Laser Sigurnost SkladuSkladu sa SFP MSASkladu sa SFF8472+Za 3,3 V jedan napajanjeProsječno Izlazne Snage : 9.5~ 3d BmPrijemnik Osjetljivost : 17d BmPrijaveVlakna Kanal VezeGb / S Ethernet VezeBrzo Ethernet VezeDrugi Optički Veze Smo guarante je SFP transceivers su 100% Kompatibilni i Funkcionalan u svom nameravao opremu...

Slobodna Isporuka JW3109 Visoke Kvalitete Zraka 1310&1550nm Prenosni Optičkog Svjetlo Izvor
  • Newbie

Slobodna Isporuka JW3109 Visoke Kvalitete Zraka 1310&1550nm Prenosni Optičkog Svjetlo Izvor

KM 121.32

Slobodna Isporuka JW3109 Visoke Kvalitete Zraka 1310&1550nm Prenosni Optičkog Svjetlo IzvorJW3109 optički svjetlo izvor može pružiti 1 do 4 izlaza talasnim dužinama upoznati uvjeta, uključujući 650nm crveni izvor i 1310 / 1550nm talasnim dužinama za jedan način vlakna ili 850 / 1300nm talasnim dužinama za multimode vlakna, kao i druge talasnim dužinama prema mušterija treba...

Slobodna isporuka 2X2 optički razdjelnik duplo prozor jedan metar golim vlakna cijev
  • Newbie

Slobodna isporuka 2X2 optički razdjelnik duplo prozor jedan metar golim vlakna cijev

KM 28.50

.2 X2 FBT CouplerU Singlemode Optičkivlakana Spremno mogu par optički signale u spoj područje, i onda ponovo podeli svjetlo moć Ključ parametre uključuju operativni talasnu dužinu, širokopojasni, i viška gubitak, spoj odnos, PDL i tako dalje.Detaljan opisOsobine : Aplikacije.Početni gubitak UbodnaHladnokrvni TelekomunikacijaUniformu Moć RazdvajanjeDigitalni,Hibrid i JAVideo sisteme CATVOdlično Okoliš &Srednja Brzina Lokalnih MrežaMehanički StabilnostiVlakna SenzoriOptička Specifikacije : Spojnica OdnosUbodna Gubitak(d B)P RazredaOcjenu50 / 503.5 / 3.5Od 3,6 / od 3,640 / 604.7 / 2.75.0 / 2.930 / 706.0 / 1.9Ukupno njih 6,4 / 2.120 / 807.9 / 1.2Je 8,5 / 1.410 / 9011.3 / od 0,6Za 12,7 / 0.805 / 9514.0 / 0.45Je 17,5 / 0.501 / 9921.0 / za 0,2Mnogo manje od 21,5 / za 0,25Viška Gubitak(d B)0.10Je 0,15PDL(d B)0.10Je 0,15Operacija talasnu dužinu(nm)1310±40, 1550±40,1310 / 1550±40,1310 / 1550±40 / 1490±20Directivity(d B)≥55Vrati Gubitak(d B)≥55Broj Kanala2×2ParametarJediniceSpecifikacijaOperativni Talasnu DužinunmJedan Window1 Dvostruki,Tri Window2(2×N)N=3N=4N=5N=8N=16N=24N=32N=64Vlakna TipCorning SMF28eIL(MAX)d B5.41 / 5.627.01 / 7.227.81 / 8.0210.01 / 10.4213.51 / 13.9215.01 / 15.4217.31 / 17.5221.01 / 21.52Jedinstvenostid B0.51 / 0.620.51 / 0.62Iznosio 0,61 / 0.820.81 / 1.021.11 / 1.321.21 / 1.521.31 / 1.522.11 / 2.52Gubitcid B≥55Directivityd B≥55PDLd B(2×N) : Jednaki Spoj OdnosNapomena : Sve podatke iznad ne uključuje konektori.jedinica.Pakiranje specifikacija i veličinejedinice1 4..1 8 X1 X 161 X 321 X 64(1) osnovna goli sa encapsulationDugo širom high40 4 440 4 450 7 450 7 460 12 4(2) male kutije pakovanje50 7 460 12 480 12 480 X 20 x 6100 40 6(3) modul kutiju encapsulation100 X 80 x 1000 X 80 x 10100 X 80 x 10140 X 114 x 18140 X 114 x 18Pakiranje specifikacija i veličinejedinice2 4..2 X 82 X 162 X 322 X 64(1) osnovna goli sa encapsulationDugo širom high50 4 450 4 460 7 460 7 460 12 4(2) male kutije pakovanje60 7 480 12 480 12 480 X 20 x 6100 40 6(3) modul kutiju encapsulation100 X 80 x 10100 X 80 x 10100 X 80 x 10140 X 114 x 18140 X 114 x 18

1Ch 720P CCTV snimak Vlakna Convertver za AHD TVI CVI PTZ Kameru
  • Newbie

1Ch 720P CCTV snimak Vlakna Convertver za AHD TVI CVI PTZ Kameru

KM 163.50

1 Ch 720 P CCTV snimak Vlakna Convertver za AHD TVI CVI PTZ KameruPregledEveza HDAHD / HDCVI / HDTVI Optički Primopredajnik usvojiti napredne uncompressed HD video skicu i brzinom digitalni optički prijenos tehnologija koja preobrati AHD, HDCVI ili HDTVI složeni signale da optički signale postići duge staze(koliko 120 km) prijenos kroz vlakna...

SMA905-FC Rundu Tip Vlakna Adapter SMA905-FC Adapter
  • Newbie

SMA905-FC Rundu Tip Vlakna Adapter SMA905-FC Adapter

KM 44.98

SMA905FC Optičke KonektorSpecifikacijeFiberoptic patch vrpcuProizvođač100% testiranih prije isporukeObičaj Dine Kejbl, Veza..Dobar Kvalitet po Fer CeniKorištenja okruženje1.Skladište Temperatura : 25ºC~+85ºC2.Operativni Temperatura : 25ºC~+85ºCPhotoelectricity specifikacije1.Ubodna Gubitak : 2.Repeatability : ≤za 0,2 d B3.Zamjenu : ≤za 0,2 d B4.Izdržljivost : >1000(puta)SMA905ST optički kabl adapterOptička adapter Nazad Odraz GubitakTheswitching adapter je Visok Preciznost PoravnanjaKarakteristikeSolidan Tip AdapterPravokutni Tip AdapterKvadratnih Tip AdapterMetal TijeloDostupan u Kvadratnih Tip, Solidan Tip, Pravokutni Tip, Du obliku Tip i Tip OvalniPrijaveOptički distribuciju okvirTestiranje instrumenataOptički sistem komunikacije interfejsItem LC, UO ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E2000, itdType MultiMode SingleModeSvjetlo Characteristic Operating Wavelength850nm& 1300nm1310nm & 1550nmTipično Ubodna Loss0.2d B & 0.2d B0.2d B & za 0,2 d BMehanički Testing Repeatability≤za 0,2 d BZamjenu≤za 0,2 d BIzdržljivost> 1000 (Puta)Temperature Storage Temperature25 ~+85Operativni Temperature25 ~+85Dužina, Boje, VanPromjeru, Vlakna counts According do kupaca uslovPredmet LC, UO ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E2000, itd Tip MultiMode Jedan Način Svetlost, Karakterističan Operativni talasnu dužinu 850nm& 1300nm 1310nm & 1550nm Tipična Ubodna Gubitak za 0,2 d B & za 0,2 d B za 0,2 d B & za 0,2 d B Mehanički Testiranje Repeatability ≤ za 0,2 d B Zamjenu ≤ za 0,2 d B Izdržljivost > 1000 (Puta) Temperatura Skladište Temperatura 25 ~+85 Operativni Temperatura 25 ~+85 Dužinu, Boje, VanPromjeru, Vlakna računa Prema kupaca zahtjev Transport : 1...

Firmu huawei OMXD30000 Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik
  • Newbie

Firmu huawei OMXD30000 Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik

KM 27.00

Firmu huawei OMXD30000 Kompatibilni 10 GBASEGSFP+ Primopredajnik (MMF, 850nm, 300 miliona, LC, DOME) Proizvod Detalje firmu huawei Pravi OMXD30000 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP+ Max Podatke Stopa 10 Gbps talasnu dužinu 850nm Max Kablovsku Udaljenost* 300m preko OM3 MMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente VCSEL 850nm Kablovsku Tip MMF DOM Podršku Da TX Moć 7.3~1d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Sumitomo SCP6G44-H2-BWE 1.25 G-1310nm-10km-SM-ESFP optičkog primopredajnik
  • Newbie

Sumitomo SCP6G44-H2-BWE 1.25 G-1310nm-10km-SM-ESFP optičkog primopredajnik

KM 24.23

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

Optičke OTDR SC Adapter za Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa potpuno
  • Newbie

Optičke OTDR SC Adapter za Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa potpuno

KM 112.32

OTDR SC AdapterOvo SC Adapter može biti upotrebljeno u sljedećih marke' OTDR : Anritsu MW9070 / MW9076 B / MW9080 D / MW9081 D / MT9083 A / MT9083 A8 / MT9082 / MT9090 A / MT9082 A8 / MT9082 A9 / MT9082 B9 / MT9082 C9Yokogawa AQ7250 / AQ7260 / AQ7270 / AQ7275 / AQ1200WAVETEK CES5000 E / CES5100 E / CES5200JDSU CES2000 / CES4000 / CES6000 / CES8000Cijena za 1unit, novo i kvalitet garantovano.Napravljen u Kini

J4858B Kompatibilni 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona DOM Primopredajnik
  • Newbie

J4858B Kompatibilni 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona DOM Primopredajnik

KM 15.00

HPE J4858 B Kompatibilni 1000 BASESX SFP Primopredajnik (MMF, 850nm, 550 miliona, LC, DOME) Proizvod Detalje HPE Pravi J4858 B Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 1000 Mbps talasnu dužinu 850nm Max Kablovsku Udaljenost 550 miliona preko OM2 MMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente VCSEL 850nm Kablovsku Tip MMF DOM Podršku Da TX Moć 9.5 ~ 3d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Protokole SFP MSA, IEEE 802.3 z Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

DVP-740 Multi-jezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Fuziju Spojnicu
  • Newbie

DVP-740 Multi-jezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Fuziju Spojnicu

KM 2145.00 3899.99

DVP740 Multijezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Fuziju SpojnicuOsobine : Sporazum i Svjetlo težinu Potpuno Automatska Operaciju 5000m visinu osigurava Spoj Kvalitetno TEST osigurava najbolje radi stanju Boja LCD monitor Pauza funkcije, zgodno za naučno istraživanje Trgovine 8000 grupe spoj rezultate USB i DC interfejs Srednjoj baterija kapacitet, do 120 puta kontinuiranog spoj i vrućinaPaket : PLAĆANJE1...

Slobodna Isporuka Za FTTH SC Veza Kasetu 1x32 PLC Optički Razdjelnik Ubacili Čip
  • Newbie

Slobodna Isporuka Za FTTH SC Veza Kasetu 1x32 PLC Optički Razdjelnik Ubacili Čip

KM 73.50

1x32 Karticu Ubacujući PLC I SC Veza OpisNizak ubodna gubitak i nizak PDLSrednjoj kanal računaIzuzetan ozbiljnost i stabilnostŠirom operativni talasnu dužinuPrijaveFTTX SistemiIANE, WAN i metro mrežaAnalogni / Digitalni pasivno optički mrežaCATV mrežaDrugi prijave u optički sistemSpecifiationParametre1×32Operativni talasnu dužinu (nm)1260~1650Vlakna TipG657 A1 ili mušterija određenUbodna Gubitak (d B)(P / S Razredu)≤Od 16,9Gubitak Uniformu (d B)1.5Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka(d B)0.3Vrati Gubitak (d B)( P / S Razredu)55 / 50Directivity (d B)55Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.3Temperatura Stabilnosti(40~85 )(d B)0.4Operativni Temperatura40~85Skladište Temperatura4 0~ 851...